Kiedy powinnaś zrobić sobie FemiLift?

Oprócz zalet FemiLift, takich jak regeneracja elastyny i odmładzanie pochwy, czy wiesz, kiedy właściwie należy wykonać ten zabieg? Z czasem Twój organizm przechodzi wiele zmian, czy to ciąża, wahania wagi, czy zmiany hormonalne. Na przykład, Twój wiek nie zawsze okazuje się największym czynnikiem, jeśli chodzi o problemy z pochwą, ponieważ kobiety w każdym wieku mogą rozwijać problemy.

Jednak prawdą jest, że niektóre z tych problemów są bardziej powszechne w określonych momentach Twojego życia, czy to suchość pochwy lub nietrzymanie moczu, co jest powszechnie zgłaszane przez kobiety po pięćdziesiątce. Kiedy więc najbardziej skorzysta Pani z FemiLift?

Jeśli właśnie miałaś dziecko

Urodzenie dziecka może spowodować pewne zmiany w anatomii i stanie zdrowia pochwy, w tym laxity. Jest to główny problem dla nowych matek, które martwią się ich pochwy ściany nigdy nie dokręcić ponownie. FemiLift może pomóc z tym.

To nieinwazyjne leczenie stymuluje produkcję kolagenu i elastyny. Skutkuje to długoterminowy efekt dokręcania śrub i pomaga kobietom czuć się mocniej i bardziej odmłodzony. Po porodzie zaleca się odczekać co najmniej 3 miesiące przed zabiegiem FemiLift, aby mieć pewność, że wszelkie blizny i łzy miały szansę na naturalne gojenie się.

Jeśli cierpisz z powodu zmniejszonej szczelności

Ten brak szczelności nie jest spowodowany tylko porodem. W miarę jak kobiety się starzeją, kolagen i elastyna ulegają rozkładowi, co powoduje osłabienie ścian pochwy. Odmłodzenie pochwy może pomóc dokręcić pochwy ścian za pomocą lasera, który dostarcza energię głęboko w tkankach i promuje tworzenie nowego kolagenu i elastyny, który wzmacnia i pogrubia ściany. Oznacza to, że istnieje poprawa szczelności pochwy.

Jeśli brak jest smarowania

Suchość pochwy może dotyczyć kobiet w każdym wieku. Około 17% kobiet w wieku od 18 do 50 lat cierpi na ten stan, nawet przed menopauzą. Liczba ta wzrasta do około 58% u kobiet w średnim wieku, które przeszły menopauzę, ponieważ brak produkcji estrogenów powoduje, że skóra i tkanki pochwy i sromu stają się cieńsze i mniej elastyczne, co prowadzi do suchości.

Leczenie FemiLift zwiększa poziom kolagenu i elastyny, a co za tym idzie również naturalne nawilżenie.

Radzenie sobie z tym problemem poprzez FemiLift przyniesie Ci wiele korzyści, od wzrostu pewności siebie do odnowienia Twojego życia seksualnego, ponieważ zabieg ten może poprawić doznania z pochwy, jak również.

Jeśli cierpisz z powodu Incontinencji Moczowej Stresu

Nieciągłość dotyczy około 3 milionów kobiet w Wielkiej Brytanii, więc na pewno nie jesteście państwo sami, jeśli chodzi o tę kwestię. Ponad 50% tej liczby przypisuje się wysiłkowemu nietrzymaniu moczu, które jest najczęstszym rodzajem nietrzymania moczu i oznacza, że istnieje prawdopodobieństwo wycieku w przypadku ucisku na pęcherz, czy to od kaszlu, kichania, czy też ćwiczeń fizycznych.

Możesz rozwinąć wysiłkowe nietrzymanie moczu po porodzie, podczas menopauzy, po operacji miednicy, po nagłym przybraniu na wadze i jeśli mięśnie w twoim pęcherzu z czasem osłabną.

To, co FemiLift może zrobić dla Ciebie, to wyzwolić produkcję kolagenu, który będzie stymulować produkcję kolagenu i elastyny, a tym samym dokręcić swoją ścianę pochwy, co z kolei da Ci zwiększoną kontrolę nad pęcherzem ponownie.

Jeśli nie chcesz chirurgii

I oczywiście, FemiLift jest idealny dla kobiet, które wolałyby nie wchodzić pod nóż. Rozumiemy, że operacja jest dużym krokiem, który wymaga również dużego zaangażowania - i oznacza długi okres powrotu do zdrowia. Z tego powodu oferujemy zabieg, który zapewni Ci te same korzyści bez konieczności stosowania znieczulenia lub przestoju.

Wiele kobiet na całym świecie obawia się niedbałości pochwy w takiej czy innej formie, czy to w wyniku procesu starzenia się, czy też z powodu porodu. FemiLift może poradzić sobie z tym problemem w różnych momentach Twojego życia i zaoferować odmłodzenie pochwy, które zmieni życie i sprawi, że poczujesz się bardziej komfortowo i pewnie w sobie.

O serwisie

Dermatologia estetyczna jest obecnie bardzo rozwinięta gałęzią medycyny. Dzięki różnorodnym zabiegom możemy korygować zmarszczki, blizny, pozbywać się rozstępów czy modelować owal twarzy. Poznaj z nami najpopularniejsze zabiegi medycyny estetycznej i ciesz się wymarzonym ciałem. 

Zespół Dermatolog Ranking

Galeria