Terapia Alevere - luźna waga i rzeźbienie ciała

Alevere Therapy jest natomiast niechirurgicznym, sprawdzonym klinicznie podejściem do osiągnięcia długotrwałej, trwałej utraty wagi. Terapia jest nadzorowana medycznie i dostosowana do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta.

Wiele osób ma problemy z wagą i kształtem ciała, a czasami, niestety, te obawy mogą trwać całe życie. Nie jest tajemnicą, że nadwaga może prowadzić do złego stanu zdrowia fizycznego, a także do problemów psychicznych i emocjonalnych. Może to prowadzić do tego, że ludzie będą bezskutecznie próbować różnych diet typu "quick fix" lub "yo-yo".

Z czym wiąże się terapia Alevere?

Alevere Therapy jest terapią zmieniającą życie, łączącą cotygodniowe zabiegi. Dzięki najnowocześniejszej technologii ultradźwięków usuwającej tłuszcz i kształtującej ciało, a także niechirurgicznemu napinaniu skóry. Istnieje również kompleksowy, spersonalizowany program odżywiania.W sumie pozwala to osiągnąć szybkie, ale bezpieczne rezultaty w zakresie odchudzania, rzeźbienia ciała, napinania i ujędrniania skóry.

Jest to specjalnie dostosowany program odchudzania, dr Tailor i jej zespół bardzo ściśle współpracują ze wszystkimi naszymi pacjentami w celu stworzenia osobistych planów opieki, które są dostosowane do ich stylu życia i okoliczności.

Utrata wagi będzie wystarczająco szybka, aby utrzymać motywację; w rzeczywistości staramy się, aby dla większości pacjentów tempo utraty wagi wynosiło od 6 do 12 kg (13 do 26 funtów) miesięcznie. Oczekiwane tempo utraty wagi zostanie obliczone podczas pierwszej konsultacji, przed rozpoczęciem leczenia.

Przechodząc przez program Alevere Therapy nie będziecie się Państwo czuć głodni, słabi lub ospali i nie będziecie mieć apetytu na jedzenie. Będziecie mieli wystarczająco dużo energii do ćwiczeń i normalnego funkcjonowania, bez zawrotów głowy, lekkiej głowy i nieprzyjemnych efektów ubocznych.

Jeśli szukasz skutecznej i trwałej utraty wagi, która zmieni Twoje ciało i życie, zadzwoń i zarezerwuj konsultację.

O serwisie

Dermatologia estetyczna jest obecnie bardzo rozwinięta gałęzią medycyny. Dzięki różnorodnym zabiegom możemy korygować zmarszczki, blizny, pozbywać się rozstępów czy modelować owal twarzy. Poznaj z nami najpopularniejsze zabiegi medycyny estetycznej i ciesz się wymarzonym ciałem. 

Zespół Dermatolog Ranking

Galeria