Czy niechirurgiczne zabiegi kosmetyczne są na czasie?

Dlaczego wybrać niechirurgiczny?

Ponieważ postęp technologiczny codziennie zmienia świat zabiegów kosmetycznych, staramy się codziennie dostarczać najbardziej innowacyjne i nowoczesne usługi dla Surrey i okolic.

W ostatnich latach nastąpił wzrost popularności zabiegów niechirurgicznych, a od 2015 roku nastąpił 40-procentowy spadek liczby operacji kosmetycznych.

Tylko w roku 2016 wykonano ogromną liczbę 11 674 754 niechirurgicznych zabiegów, a ich liczba stale rośnie. Zabiegi takie jak Botox, kształtowanie nosa, wypełnianie ust i laserowe usuwanie owłosienia to tylko 4 spośród popularnych niechirurgicznych procedur, a w miarę dostosowywania się technologii, zabiegi te stają się coraz mniej inwazyjne i bolesne.

Z - ogromny rozwój technologii, statystyki pokazują, że korzystanie z niechirurgicznych procedur zmienia oblicze branży.

Korzyści płynące z niechirurgicznych

  • Nieinwazyjny
  • Mniej bolesny/brak czasu na regenerację
  • Taniej
  • Brak znieczulenia ogólnego
  • Może mieć w porze lunchu, jeśli potrzebujesz

Spójrzcie na tę infografikę, żeby zobaczyć liczby dla siebie.

Nasze zabiegi

CoolSculpting

Jeden z najbardziej innowacyjnych zabiegów dostępnych na rynku, CoolSculpting może odmienić Twoje ciało już w 12 tygodni.

Wykorzystując rewolucyjną technologię CoolAdvantage, niechciany tłuszcz jest poddawany procesowi kriolipolizy za pomocą ręcznika CoolSculpting.

Zabieg zalecany jest dla tych uporczywych, niechcianych obszarów tłuszczu, takich jak żołądek, rączki miłosne, tłuszcz pleców, ramion, ud, ginekomastii i podwójnego podbródka, i może być wykonany w zaledwie 35 minut, co oznacza, że można wyeliminować wszelkie niechciane tłuszczu w godzinie lunchu!

Hialuronowe wypełniacze skórne

Hialuronowe wypełniacze skórne, stosowane do dodawania jędrności i ożywiania indywidualnej skóry, są skutecznym sposobem na szybsze uzyskanie młodszego wyglądu skóry.

Wypełniacze są wstrzykiwane w skórę, która następnie przyciąga wodę z otaczających ją tkanek, nadając jej pożądany pulchny, rosaczysty wygląd, uzupełniając objętość skóry i minimalizując jej opadanie.

Wypełniacze można stosować prawie wszędzie na ciele, w popularnych miejscach, takich jak twarz, nos, usta, szyja, dekolt i ręce, a przy zabiegu nie wymagającym czasu na regenerację, można podziwiać efekty już następnego dnia.

Bezbolesne usuwanie włosów

Jeden z naszych najbardziej popularnych zabiegów, Soprano ICE Platinum, wykorzystuje zaawansowany system laserowy do przeprowadzania praktycznie bezbolesnych zabiegów usuwania owłosienia. W jednej końcówce znajdują się trzy długości fal, co oznacza lepsze rezultaty. Element ICE chłodzi powierzchnię skóry, a także drastycznie zmniejsza ryzyko powikłań - co oznacza brak bólu i brak zmartwień.

Usuwanie owłosienia jest jednym z najbardziej znanych, przebadanych i bezpiecznych zabiegów - nie wspominając już o jego sukcesie. Jest to tylko jeden z przykładów, jak różne rodzaje niechirurgicznych zabiegów torują sobie drogę w trendach urody.

Niektóre inne niechirurgiczne zabiegi, które oferują kliniki, to między innymi:

  • Felc - niechirurgiczny lifting oczu wykorzystujący promień plazmy do sublimacji nadmiaru skóry bez jej uszkodzenia.
  • Ulterapia - Niechirurgiczny lifting twarzy, w tym dokręcanie i podnoszenie
  • Alvere Therapy - Niechirurgiczna, nieinwazyjna utrata masy ciała, modelowanie sylwetki i napinanie skóry
  • FemiLift - Innowacyjny, bezbolesny zabieg stymulujący wzrost kolagenu w tkankach pochwy.

Jest oczywiste, że sektor niechirurgiczny szybko się rozwija. Zarówno mężczyźni, jak i kobiety poszukują innego zakresu leczenia, dostosowanego do ich stylu życia, który obejmuje całe wsparcie w dłuższej perspektywie czasowej.

O serwisie

Dermatologia estetyczna jest obecnie bardzo rozwinięta gałęzią medycyny. Dzięki różnorodnym zabiegom możemy korygować zmarszczki, blizny, pozbywać się rozstępów czy modelować owal twarzy. Poznaj z nami najpopularniejsze zabiegi medycyny estetycznej i ciesz się wymarzonym ciałem. 

Zespół Dermatolog Ranking

Galeria