Moc kolagenu z Thermage CP

Wiotka, zwiotczała i zniszczona skóra na dodatek "pomarańczowa skórka" szpecąca Twoje pośladki... Pewnie jest już powyżej uszu. Dość! Czas przejąć kontrolę nad swoją urodą i pokonać niedoskonałości ciała. Rewelacyjny zabieg Thermage CPT odmieni Twój wygląd i wymaże kilka lat.

Co to jest Thermage CPT i co oznacza?

Thermage CPT, innowacyjna technologia odnowy skóry, jest dostępna. Jest niechirurgiczna i wykorzystuje energię cieplną do stymulowania komórek skóry do regeneracji i odbudowy. Proces ten stymuluje produkcję kolagenu. Białka te odpowiadają za jędrność i elastyczność skóry. Zabieg ten wypełnia ubytki kolagenu i pobudza organizm do produkcji jego dużych ilości. Do wykonania zabiegu służy specjalna wibrująca czterogłowicowa głowica. Emituje ona ciepło i wysyła odpowiednie impulsy do skóry. Robi się to po to, aby ogrzać ją na odpowiedniej głębokości. Aktywuje to proces zachodzący w jej obrębie. W efekcie tkanki skóry obkurczają się.

Urządzenie celuje w precyzyjnie oznaczone wcześniej miejsca na Twoim ciele. Zadanie to ułatwia tzw. siatka znaczników. Zabieg jest bezbolesny, u niektórych pacjentów może powodować lekki dyskomfort. Trwa od 30 do 90 minut w zależności od potrzeb pacjenta. Jego zaletą jest nieinwazyjność, a także dowody ekspertów z warszawskiej kliniki medycyny estetycznej SkinClinic. Po zabiegu nie jest konieczna rekonwalescencja. Jego bezpieczeństwo zostało potwierdzone szerokimi badaniami klinicznymi oraz licznymi certyfikatami jakości. Nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Daje długotrwałe i natychmiastowe rezultaty.

Wskazania

Zabieg Thermage CPT może być stosowany do usuwania zmarszczek, wszelkiego rodzaju bruzd oraz zwiotczałej skóry na całym ciele. Zmniejsza również nierówności skóry, może pomóc w przypadku zmęczonych oczu. Może również zmniejszyć opadające oczy. Cellulit jest skutecznie i szybko eliminowany.

Przeciwwskazania

Do zabiegu nie kwalifikują się pacjenci z rozrusznikiem serca lub innymi metalowymi implantami, a także kobiety w ciąży i matki karmiące piersią. Thermage CPT nie jest możliwy do wykonania u pacjentów z nowotworami. Zabiegowi nie mogą poddać się pacjenci z chorobami autoimmunologicznymi lub ci, którzy przyjmują niesteroidowe leki przeciwzapalne (sterydy).

Efekty

Zabieg z wykorzystaniem energii cieplnej może przynieść następujące efekty:

  • Wyselekcjonowane obszary ciała z elastyczną, jędrną i napiętą skórą
  • Odmłodzenie skóry uzyskane poprzez jej regenerację i spowolnienie procesów starzenia
  • Poprawa kondycji komórkowej skóry; znaczna poprawa jej wyglądu i jakości.
  • Podniesienie pośladków.
  • Usuń zwiotczałą skórę z brzucha oraz ramion, nóg, rąk i kolan.
  • Likwidacja każdego rodzaju cellulitu

Każda kobieta zasługuje na piękne, atrakcyjne ciało. W prosty sposób można pozbyć się wszelkich niedoskonałości. Wystarczy, że poddamy się zabiegowi Thermage CPT. Daje on niesamowite rezultaty i nie wymaga prawie żadnego wysiłku.

O serwisie

Dermatologia estetyczna jest obecnie bardzo rozwinięta gałęzią medycyny. Dzięki różnorodnym zabiegom możemy korygować zmarszczki, blizny, pozbywać się rozstępów czy modelować owal twarzy. Poznaj z nami najpopularniejsze zabiegi medycyny estetycznej i ciesz się wymarzonym ciałem. 

Zespół Dermatolog Ranking

Galeria