Adivive LipoTransfer: zabieg zatrzymujący czas dla Twojej skóry.

Wszyscy marzymy o cudownym eliksirze, który zatrzyma starzenie. Z wiekiem skóra staje się mniej elastyczna, wiotka i podatna na zmarszczki. Skórę można utrzymać w dobrej kondycji uprawiając sport, zmieniając nawyki żywieniowe i stosując kosmetyki ujędrniające. Często zapominamy o gotowaniu zdrowych posiłków i codziennym stosowaniu kosmetyków. W takich przypadkach warto rozważyć korzyści płynące z zabiegów medycyny estetycznej. LipoTransfer firmy Adivive to nowy zabieg, który cieszy się dużym zainteresowaniem. Wykorzystuje on tkanki pacjenta.

Na czym polega zabieg LipoTransfer Adivive?

Zabieg ten różni się od innych zabiegów odmładzających. Jest to forma autotransplantacji. Oznacza to, że wykorzystywana jest tkanka pacjenta. Musi być ona bogata w komórki macierzyste i posiadać jak najmłodsze komórki tłuszczowe. Sprzęt umożliwia pacjentowi wstrzyknięcie własnej tkanki w miejsce ubytku. Komórki macierzyste w pobranej tkance sprawiają, że zabieg jest trwały. Dzieje się tak dlatego, że skóra może się sama zregenerować.

Specjaliści SkinClinic w Warszawie przed zabiegiem przeprowadzają dokładny wywiad, aby potwierdzić lub wykluczyć możliwość wykonania lipofillingu. Jeśli nie ma przeciwwskazań, lekarz przystępuje do zabiegu.

Efekty zabiegu.

  • Podniesienie i ujędrnienie pośladków
  • Poprawa stanu skóry
  • Ujędrnianie piersi
  • Wypełnianie bruzd i zmarszczek
  • Odmładzanie twarzy - przywracanie objętości i świeżości
  • Likwidacja cieni pod oczami
  • Podniesienie owalu i konturów twarzy
  • Możliwość usunięcia blizn

Co się dzieje po zabiegu?

Aby uzyskać najlepsze rezultaty, bezpośrednio po zabiegu należy nosić bandaże uciskowe lub specjalną odzież. Nie zaleca się również nadmiernej aktywności fizycznej, gorących kąpieli i długotrwałej ekspozycji na słońce. Obszar poddany zabiegowi należy traktować ostrożnie. Nie należy go zbyt mocno pocierać ani poddawać nadmiernemu naciskowi.

Wskazania i przeciwwskazania do wykonania zabiegu

LipoTransfer Adivive został stworzony dla osób ze zmarszczkami, bruzdami, cieniami i "dołkami" (czyli obwisłymi policzkami) pod oczami. Ten innowacyjny zabieg jest również dostępny dla kobiet, które utraciły jędrność piersi lub pośladków. Pacjenci, którzy ulegli wypadkom lub operacjom chirurgicznym mogą zastąpić utratę tkanki za pomocą LipoTransfe.

Przestrzegając zasad zabiegu można uniknąć zarówno tendencji do powstawania blizn, zaburzeń miesiączkowania i krzepnięcia krwi. Adivive LipoTransfer nie jest zalecany dla osób z zakrzepicą lub tych, którzy przyjmują leki rozrzedzające krew, takie jak aspiryna.

Więcej informacji na temat zabiegu można znaleźć na stronie: odmładzanie skóry.

O serwisie

Dermatologia estetyczna jest obecnie bardzo rozwinięta gałęzią medycyny. Dzięki różnorodnym zabiegom możemy korygować zmarszczki, blizny, pozbywać się rozstępów czy modelować owal twarzy. Poznaj z nami najpopularniejsze zabiegi medycyny estetycznej i ciesz się wymarzonym ciałem. 

Zespół Dermatolog Ranking

Galeria