Liposukcja Body Jet to nowy sposób na osiągnięcie wyrzeźbionej sylwetki i ciała!

Kobiety chciałyby zgubić niechciane wałeczki tłuszczu, ale nie chcą wykonywać ekstremalnych ćwiczeń ani stosować nieskutecznych diet. W takim przypadku medycyna estetyczna może pomóc, oferując szereg zabiegów, które wymodelują Twoje ciało i sylwetkę. Liposukcja Body Jet to nowy zabieg, który wykorzystuje strumień wody do usuwania niechcianego tłuszczu.

Na czym polega metoda Body Jet? Dlaczego jest lepszy od innych metod usuwania dodatkowego tłuszczu?

Zabieg Body Jet oparty jest na rewolucyjnej metodzie WAL (water-jet assisted lipsuction), która służy do wypłukiwania nadmiaru tkanki tłuszczowej spod skóry pacjenta. W zabiegu tym wykorzystywany jest bezpieczny dla organizmu roztwór soli fizjologicznej. Metoda wypłukiwania komórek tłuszczowych jest skutecznym sposobem na modelowanie brzucha, ud czy pośladków, a także obszarów takich jak dolina lub łez czy grzbiet nosowo-wargowy. Zabieg nie wymaga użycia ostrza, dzięki czemu jest mniej inwazyjny niż niektóre inne zabiegi wyszczuplające.

Liposukcja Body Jet ma tę zaletę, że jednocześnie usuwa nadmiar tłuszczu i monitoruje jego ilość w organizmie, dzięki czemu metabolizm pacjenta nie jest zaburzony. Obszary poddane zabiegowi nie puchną, więc lekarz może natychmiast zobaczyć efekty swojej pracy.

Jak wygląda zabieg?

Za pomocą cienkich rurek wstrzykuje się pod skórę pacjenta specjalnie przygotowany płyn wodny. Komórki tłuszczowe zostają równomiernie rozbite. Kolejnym etapem jest odessanie rozbitych komórek tłuszczowych, aby organizm nie musiał ich samodzielnie usuwać.

Elastyczne rurki wprowadzane są do skóry po podaniu znieczulenia. Dzięki temu pacjent nie odczuwa żadnego dyskomfortu. Pojedynczy zabieg może być wykonany na maksymalnie 3 częściach ciała. W większości przypadków nie ma konieczności powtarzania zabiegu, ponieważ efekty są widoczne już po pierwszej sesji.

Jakie są efekty liposukcji Body Jet po?

Ten ultranowoczesny zabieg pozwala wyszczuplić ciało, usunąć zlokalizowaną otyłość i rozproszyć tłuszcz. Jego zaletą jest również odsysanie niechcianej materii i przenoszenie tłuszczu w inny obszar, dzięki czemu pacjent może wymodelować wybraną przez siebie część ciała. Dzięki temu pacjent może uzyskać bardziej wyrzeźbioną sylwetkę bez konieczności wstrzykiwania pod skórę specjalnych preparatów.

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu

  • Stan zapalny skóry
  • Cukrzyca
  • Epilepsja
  • Opryszczka
  • zaburzenia krzepnięcia krwi
  • Nowotworowe zmiany skórne
  • Ciąża i okres laktacji
  • Leczenie antybiotykami
  • Menstruacja
  • Zakażenia bakteryjne i wirusowe

Odwiedź Body Jet Liposuction, aby uzyskać więcej informacji.

O serwisie

Dermatologia estetyczna jest obecnie bardzo rozwinięta gałęzią medycyny. Dzięki różnorodnym zabiegom możemy korygować zmarszczki, blizny, pozbywać się rozstępów czy modelować owal twarzy. Poznaj z nami najpopularniejsze zabiegi medycyny estetycznej i ciesz się wymarzonym ciałem. 

Zespół Dermatolog Ranking

Galeria