Lifting Caci zrewitalizuje i ujędrni Twoje ciało oraz sprawi, że poczujesz się jak gwiazda!

Chcemy zachować młodość na zawsze, dlatego poddajemy się różnym zabiegom medycyny estetycznej. Zabiegi te powinny być nieinwazyjne i bezbolesne. Czy pomysł liftingu bez użycia skalpela nie jest utopią? Nie, absolutnie nie. Caci lift to nieinwazyjna metoda usuwania zmarszczek. Jest szczególnie popularny wśród celebrytów. Stres, zmęczenie i niewłaściwa dieta, a także upływający czas mogą pozostawić ślady na skórze. Dowiedz się, jak walczyć z oznakami starzenia.

Nieinwazyjne metody liftingu ciała

Zabiegi medycyny estetycznej stają się coraz bardziej popularne. Skończyły się czasy krwawych i skomplikowanych zabiegów. Obecnie mamy do wyboru wiele zabiegów odmładzających bez użycia skalpela. Metody niechirurgiczne mogą przywrócić skórze jędrność i blask.

  • Głębokie oczyszczanie twarzy dla skóry trądzikowej
  • Zabieg liftingujący z użyciem fal radiowych na szyję, twarz i dekolt,
  • Fotoodmładzanie za pomocą lasera,
  • Mikrodermabrazja do ścierania naskórka
  • Cosmelan do usuwania przebarwień i piegów,
  • Kawitacja ultradźwiękowa do redukcji cellulitu,
  • Mezoterapia: koktajle witaminowe
  • Rolki DNC jako alternatywa dla mezoterapii igłowej
  • Lifting mikroprądami Caci.

Czym jest terapia mikroprądami liftingującymi Caci?

Podczas zabiegu elektrody przewodzące prądy o wysokiej częstotliwości są wykorzystywane do łagodzenia i liftingu skóry pacjenta. Mikroprądy powodują kurczenie się mięśni, co skutkuje liftingiem skóry. Kiedy mięśnie skóry są stymulowane przez mikroprądy, produkowany jest kolagen, skóra staje się elastyczna, zmarszczki znikają, a przebarwienia zostają zredukowane. Elektrostymulacja pomaga odbudować włókna kolagenowe i elastyczne. Zwiększa również kurczliwość mięśni i jest skuteczna w usuwaniu toksyn. Pulsujący prąd stały jest wykorzystywany w terapii mikroprądami. Mikroprądy z łatwością przenikają do komórek skóry, regenerując je i odbudowując skórę. Zabieg liftingujący Caci wykonują kliniki medycyny estetycznej, takie jak Warsaw Skin Clinic.

Dlaczego Caci nazywany jest liftingiem gwiazd?

Caci to niechirurgiczny zabieg, który zyskał zaufanie dużej liczby klientów. Szczególnie upodobały go sobie gwiazdy. Jennifer Lopez i Madonna należą do gwiazd, które skorzystały z tej procedury. Caci to skuteczny i nowoczesny sposób na lifting mięśni, w którym mikroprądy poprawiają kondycję skóry.

Zabieg liftingujący Caci ma wiele zalet

Urządzenie liftingujące Caci zrewolucjonizowało medycynę estetyczną. 45 programów obejmuje lifting, kawitację, mikrodermabrazję rotacyjną i redukcję tkanki tłuszczowej.

Lifting Caci odmładza skórę, redukuje zmarszczki i nawilża. Zabieg ten może być również stosowany do usuwania cieni pod oczami i worków, poprawy mikrokrążenia i modelowania niektórych obszarów ciała. To wielozadaniowe urządzenie stanie się Twoim najlepszym przyjacielem!

O serwisie

Dermatologia estetyczna jest obecnie bardzo rozwinięta gałęzią medycyny. Dzięki różnorodnym zabiegom możemy korygować zmarszczki, blizny, pozbywać się rozstępów czy modelować owal twarzy. Poznaj z nami najpopularniejsze zabiegi medycyny estetycznej i ciesz się wymarzonym ciałem. 

Zespół Dermatolog Ranking

Galeria