Intraceuticals: nowoczesna metoda odmładzania skóry

Kurze łapki i wyraźne zmarszczki wokół ust są całkowicie normalne. Wszyscy się starzejemy, ale pogorszenie stanu naszej skóry jest często spowodowane złą dietą, brakiem aktywności fizycznej, uwarunkowaniami genetycznymi lub zaburzeniami hormonalnymi. Nie możemy kontrolować wszystkich tych czynników, ale możemy podjąć kroki w celu zmniejszenia zmarszczek. Gdy dieta i zwiększona aktywność fizyczna nie przynoszą rezultatów, czas na wizytę w salonie kosmetycznym.

Co medycyna estetyczna może nam zaoferować w walce ze zmarszczkami?

Może nadszedł czas, aby skonsultować się ze specjalistami, jeśli nie jesteśmy zadowoleni z wyglądu skóry? Istnieje wiele zabiegów medycyny estetycznej, które odżywią, nawilżą i zrewitalizują skórę naszej twarzy. Do najpopularniejszych zabiegów zalicza się mezoterapię igłową lub bezigłową, a także nici liftingujące, zabiegi liftingujące twarz oraz terapie laserowe. Zabiegi te są często inwazyjne i bolesne. Skin Clinic w Warszawie oferuje odmładzającą alternatywę dla bolesnych i krwawych zabiegów.

Co to jest Intraceuticals?

Chcemy uniknąć bólu i dyskomfortu, a jednocześnie czuć się dobrze i wyjątkowo. Teraz jest to możliwe dzięki nieinwazyjnej, bezbolesnej procedurze Intraceuticals. W procesie odmładzania wykorzystywany jest tlen hiperbaryczny, który umożliwia przenikanie składników aktywnych w głąb skóry (kwasy hialuronowe, witaminy). Metoda ta skutkuje wygładzeniem, regeneracją i odświeżeniem skóry, które jest widoczne natychmiast po zabiegu. Intraceuticals zainteresowały się hollywoodzkie gwiazdy, takie jak Madonna czy Eva Longoria, co potwierdza skuteczność zabiegu.

Intraceuticals: Korzyści i zalety

Zabieg odmładzający poprawia owal twarzy i redukuje zmarszczki. Okolice oczu i ust zostaną wyraźnie wygładzone, a skóra twarzy odzyska jędrność, napięcie i gęstość. Tlen hiperbaryczny, składniki aktywne i zabieg ujednolicą koloryt skóry twarzy. Wyeliminuje również objawy egzemy, łuszczycy i innych chorób skóry. Jest również stosowany w leczeniu trądziku. Zabieg przywróci skórze witalność i promienny wygląd.

Jak wygląda zabieg w praktyce?

Intraceuticals są stosowane do odmładzania skóry za pomocą infuzji tlenowej. Jest to przemieszczanie (składników aktywnych, w tym kwasów hialuronowych) w głąb skóry za pomocą czystego sprężonego tlenu. Odpowiednie dotlenienie może zmniejszyć oznaki starzenia się skóry. Odbywa się to za pomocą specjalnego aplikatora, który wywiera nacisk na skórę pacjenta z odpowiedniej odległości i pod odpowiednim kątem. Zabieg trwa niecałe dwie godziny, a efekt jest nie tylko oszałamiający, ale i trwały.

Sekretnym składnikiem jest magia

Kwas hialuronowy jest najważniejszym składnikiem zabiegu. Występuje w dwóch formach: niskocząsteczkowej i wysokocząsteczkowej. Pierwsza forma jest wstrzykiwana do głębszych warstw, podczas gdy forma wysokocząsteczkowa ma właściwości higroskopijne; pochłania wodę z otoczenia i reguluje ilość wody w skórze. Oprócz kwasów hialuronowych, w skład preparatu wchodzą również witaminy A, E i C, a także przeciwutleniacz EGCG. Beta-glukany, prowitaminy B5, oleje roślinne z jojoby i makadamii oraz kiełków pszenicy, migdałów i siarczanu dekstranu, wraz z aloesem i beta-glukanami, również przyczyniają się do procesów regeneracji i odmładzania skóry.

Ciesz się promienną, zdrową i zregenerowaną skórą dzięki kuracji odmładzającej Intraceuticals!

O serwisie

Dermatologia estetyczna jest obecnie bardzo rozwinięta gałęzią medycyny. Dzięki różnorodnym zabiegom możemy korygować zmarszczki, blizny, pozbywać się rozstępów czy modelować owal twarzy. Poznaj z nami najpopularniejsze zabiegi medycyny estetycznej i ciesz się wymarzonym ciałem. 

Zespół Dermatolog Ranking

Galeria