Ranking dermatologów w Warszawie

Marzenie o pięknym i młodym wyglądzie towarzyszy ludziom od wieków. Zawsze chciano zatrzymać upływ czasu – a przynajmniej nieco go spowolnić. Młodość kojarzona jest bowiem ze zdrowiem, atrakcyjnością i większymi możliwościami tak fizycznymi, jak i intelektualnymi. Jednakże codzienna pielęgnacja skóry to zbyt mało, żeby móc zachować ją w doskonałej formie. Czasem konieczne staje się nieco silniejsze działanie, a odpowiednim pomysłem staje się skorzystanie z usług coraz prężniej rozwijającego się działu medycyny – medycyny estetycznej. Rozwój tego rodzaju usług w Polsce wynika przede wszystkim z małej pewności siebie i wielu kompleksów, jakie posiadają Polacy. Można się jednak ich pozbyć, jeśli tylko wybierze się dobrą klinikę medycyny estetycznej. Które z nich są najlepsze w Warszawie?

Ranking klinik dermatologicznych – Warszawa
 

1. Klinika Murano 

 

Klinika Murano
Klinika Murano to miejsce wyposażone w doskonały, profesjonalny i nowoczesny sprzęt medyczny – wysoce zaawansowany technologicznie. Wysoka jakość świadczonych usług wynika również z aż 10-letniego doświadczenia w specjalistycznej diagnostyce, leczeniu dermatologicznym oraz wykonywaniu zabiegów z dziedziny dermatologii estetycznej i laseroskopii. Klinika to miejsce przyciągające wielu chętnych i świadczące usługi także związane z alergologią czy okulistyką. 

Poznaj ofertę >


Wyróżniony specjalista Kliniki Murano
 

doktor Paweł Rujna

W każdej z klinik medycyny estetycznej oczekuje się wykonywania w pełni profesjonalnych usług, przez uzdolnionych, doświadczonych specjalistów. W każdej klinice da się szczególnie wyróżnić jakichś specjalistów, górujących nad innymi wykształceniem oraz talentem. W klinice Murano na szczególne wyróżnienie zasługuje doktor nauk medycznych Paweł Rujna – dermatolog wenerolog. To absolwent I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie i założyciel kliniki Murano, od przeszło 8 lat świadczący usługi związane z laseroterapią i dermatologią estetyczną.


2. SkinClinic

Skin Clinic

SkinClinic to klinika, której nie mogło zabraknąć w przygotowanym zestawieniu. To również znany ośrodek SPA, odwiedzany od dawna przez gwiazdy i inne, znane osobistości. W ośrodku możliwe jest poddanie się wielu zabiegom i przejście prawdziwej metamorfozy pod czujnym okiem specjalistów.

Poznaj ofertę >​3. Klinika Miracki

Klinika Miracki

Klinika Miracki to warszawski ośrodek świadczący usługi z zakresu dermatologii estetycznej, klinicznej, ale również chirurgii naczyniowej, laryngologii, kosmetologii, ginekologii estetycznej, a także chirurgii plastycznej. Nowoczesne zabiegi to rzeczywiście szansa na diametralną zmianę swojego wyglądu – oczywiście na lepsze.

Poznaj ofertę >​4. Klinika Estivance
 

Klinika estetyczna Estivance

Klinika Estivance to miejsce powstałe w roku 2002, posiadające siedziby w Warszawie oraz w Radomiu. Zaawansowane technologie, doskonali specjaliści z dużą wiedzą i doświadczeniem, światowej klasy sposoby do rewitalizacji skóry – wszystko to można znaleźć w prezentowanej klinice. Założono ją, by pomóc pacjentom zarówno w profilaktyce i pielęgnacji, jak i w poradzeniu sobie z licznymi problemami skórnymi.
 

Poznaj ofertę >

 

5. Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej WellDerm 

Centrum Wall Derm

Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej WellDerm wyróżniono z uwagi na szeroki wachlarz usług. Chodzi tu nie tylko o zabiegi dermatologiczne oraz zabiegi medycyny estetycznej, ale również i zabiegi kosmetyczne, dermochirurgię, jak też po prosu doradztwo żywieniowe. Na skorzystanie z szerokiego wachlarza usług medycznych można zdecydować się w Warszawie lub we Wrocławiu, z uwagi na dwie placówki firmy.

Poznaj ofertę >


Podsumowując


​W Polsce można natrafić na wiele klinik medycyny estetycznej, jako że – zgodnie z danymi szacunkowymi, przedstawionymi przez Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Anging – podobną działalnością w kraju zajmuje się aż 2 tysiące lekarzy. Nie wszystkie kliniki warto jednak odwiedzać, dlatego należy wiedzieć, w których świadczone są najlepsze usługi.

O serwisie

Dermatologia estetyczna jest obecnie bardzo rozwinięta gałęzią medycyny. Dzięki różnorodnym zabiegom możemy korygować zmarszczki, blizny, pozbywać się rozstępów czy modelować owal twarzy. Poznaj z nami najpopularniejsze zabiegi medycyny estetycznej i ciesz się wymarzonym ciałem. 

Zespół Dermatolog Ranking

Galeria