Trzy drogi do młodo wyglądających dłoni

Ręce do góry, jeśli martwisz się, że twoje ręce sprawiają, że wyglądasz na starszego niż się czujesz? Marzysz o młodo wyglądających rękach? (OK, możesz je teraz odłożyć!).

Jeśli, jak wiele osób, skoncentrowałaś się głównie na twarzy do zabiegów zapobiegających starzeniu się, a ręce Cię zawodzą, co by było, gdybyś przestała się o nie martwić i była dumna z tego, że zamiast nich pokazujesz piękne, miękkie, odmłodzone dłonie?

Dlaczego nasze dłonie szczególnie pokazują nasz wiek?

Z wiekiem skóra na naszych dłoniach cieńnieje, tak jak gdzie indziej, a nasze dłonie stają się mniej pulchne, przez co kości, żyły i ścięgna bardziej się wyróżniają. Jeśli Twoje ręce doznały na przestrzeni lat uszkodzeń spowodowanych działaniem promieni słonecznych, możesz również zauważyć pojawienie się brązowych plam. Te naturalne oznaki starzenia się wymagają nieco więcej niż krem do rąk - istnieje jednak szereg zabiegów, które rozwiążą ten problem, a które są szczególnie skuteczne w połączeniu.

Jakie zabiegi mogą poprawić wygląd starzejących się dłoni?

W dziale "Zdrowie i estetyka" dostępne są trzy główne zabiegi, które zalecamy w przypadku starzenia się dłoni:

  • FillersProfhiloIPL (część systemu Harmony Laser)

Stosowane samodzielnie lub w połączeniu (w zależności od oznak starzenia się) te trzy zabiegi mogą szybko skłonić Cię do wyrzucenia rękawic i zrobienia sobie manicure do świętowania.

Użycie wypełniaczy do przywrócenia objętości w dłoniach

Ostrożnie wstrzyknięte w plecy dłoni wypełniacze mogą przywrócić objętość i pulchność. Efektem tego jest zmniejszenie wizualnego wyglądu kości, żył i ścięgien, dzięki czemu dłonie wyglądają młodziej i świeżiej. W Health & Aesthetics stosujemy wypełniacze Radiesse do zabiegów na dłoniach, które są zatwierdzone przez FDA jako bezpieczne i skuteczne. Radiesse jest wykonany z hydroksyapatytu wapniowego (minerału występującego w ludzkich zębach i kościach), który jest zawieszony w roztworze na bazie wody, przypominającym żel. Stymuluje to wzrost kolagenu, wypełnienie i pulchnące dłonie, aby nadać im odświeżony i odmłodzony wygląd, a z czasem wapń i żel są wchłaniane przez organizm. Zabiegi wypełniające trwają 30-60 minut (w tym czas znieczulenia), w zależności od obszaru, który ma być poddany zabiegowi, a po ich zakończeniu następuje bardzo krótki czas przestoju. Wyniki mogą trwać do 18 miesięcy, a liczba zabiegów będzie zależała od potrzeb.

Dowiedz się więcej o wypełniaczach.

Używanie Profhilo do poprawy kolorytu skóry

W przeciwieństwie do wypełniaczy, zabieg Profhilo w formie iniekcji nie przywraca objętości, ale nawilża skórę i zwiększa produkcję kolagenu i elastyny, radykalnie poprawiając jej jakość i redukując wygląd zmarszczek i krepy.

Profhilo jest Bio remodellerem, a ponieważ wchodzi w interakcję z Twoimi tkankami i ma unikalną zdolność rozprzestrzeniania się, która pozwala na swobodny przepływ przez skórę właściwą i tkanki podskórne (czego wypełniacze nie mogą), stymuluje regenerację na szerszym obszarze niż ten, do którego został wstrzyknięty. Dzięki temu idealnie nadaje się do leczenia rąk.

Profhilo to szybki zabieg, zwykle zaledwie 30 minut, a czas przestoju i regeneracji jest minimalny. Plan leczenia obejmuje zazwyczaj dwa zabiegi wstępne, z zabiegami konserwacyjnymi co sześć miesięcy.

Dowiedz się więcej o Profhilo.

Połączenie wypełniaczy i Profhilo może sprawić, że Twoje dłonie będą wyglądały na wypompowane, a skóra będzie miękka i odmłodzona.

(Słowo o iniekcjach... iniekcje w Wielkiej Brytanii są bardzo słabo uregulowane, co oznacza, że prawie każdy może zaoferować Ci zabieg w formie iniekcji, przy minimalnym przeszkoleniu. Jeśli rozważasz jakiekolwiek leczenie w formie iniekcji, zawsze sprawdź, czy lekarz jest lekarzem przeszkolonym medycznie, ponieważ tylko lekarz będzie miał wiedzę anatomiczną, aby zapewnić te zabiegi bezpiecznie, a z wynikami, których szukasz). Dowiedz się więcej o tym, dlaczego Health & Aesthetics domaga się regulacji przemysłu zastrzyków w Wielkiej Brytanii.

Innym stanem, w którym wiele osób rozwija się wraz z wiekiem, są wymowne brązowe plamy na grzbietach dłoni.

Stosowanie IPL (Harmony Laser Skin Rejuvenation) do redukcji brązowych plam na dłoniach

Laserowe odmładzanie skóry wykorzystuje intensywne światło impulsowe (IPL) do leczenia skóry z przebarwieniami i rozbijania melaniny, co powoduje powstawanie brązowych plam spowodowanych uszkodzeniami spowodowanymi przez słońce i słabą pielęgnację skóry (głównie stosowanie olejków).

Kiedy laser jest skierowany na obszary przebarwione, pigment absorbuje światło i utlenia się, stając się ciemniejszym. W ciągu tygodnia po zabiegu, leczone obszary będą stopniowo złuszczać się, pozostawiając bardziej wyrównaną skórę. Zabieg stymuluje również skórę do produkcji kolagenu i elastyny, dzięki czemu poprawia się napięcie i tekstura dłoni, a także może zmniejszyć widoczność zmarszczek.

Laserowe odmładzanie skóry trwa od 30 do 34 minut i wiąże się z bardzo małymi przestojami, które można jeszcze bardziej zredukować, łącząc je z Terapią Światłem Dermalux.

Dowiedz się więcej o Laserowym Odmładzaniu Skóry.

Czegokolwiek potrzebujesz, Zdrowie i estetyka są tu po to, aby Ci pomóc! Daj nam znać, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tych lub innych naszych zabiegach, a nasz przyjazny zespół chętnie pomoże!

O serwisie

Dermatologia estetyczna jest obecnie bardzo rozwinięta gałęzią medycyny. Dzięki różnorodnym zabiegom możemy korygować zmarszczki, blizny, pozbywać się rozstępów czy modelować owal twarzy. Poznaj z nami najpopularniejsze zabiegi medycyny estetycznej i ciesz się wymarzonym ciałem. 

Zespół Dermatolog Ranking

Galeria