7 powodów, dla których mężczyźni decydują się na CoolSculpting

Mamy okazję poznać wielu różnych ludzi, których łączy jedna ważna rzecz - chcą czuć się dobrze ze swoim wyglądem. Różnorodność oferowanych przez nas zabiegów sprawia, że często pracujemy zarówno z mężczyznami, jak i kobietami, a jednym z naszych najpopularniejszych zabiegów dla obu płci jest CoolSculpting. Co sprawia, że zabieg ten jest tak popularny wśród mężczyzn?

#1 - Jest szybki i wygodny

Nie wszystkie zabiegi kosmetyczne muszą być nieprzyjemne. W rzeczywistości procedura CoolSculpting kończy się zanim się obejrzysz, a ból jest niewielki. Trwający zaledwie około 35 minut zabieg polega na nałożeniu na skórę chłodzącej podkładki, po czym aplikator dostarcza chłodu do docelowej tkanki tłuszczowej.

#2 - Nie wymaga operacji

Wiemy, że pomysł chirurgii kosmetycznej może wydawać się nieco przerażające, ale z CoolSculpting leczenia, nie ma chirurgii zaangażowanych. Procedura jest nieinwazyjna, więc nie musisz się martwić!

#3 - możesz żyć swoim życiem

Jedną z najlepszych rzeczy na temat CoolSculpting jest fakt, że po poddaniu się zabiegowi, możesz wstać i zająć się swoim dniem. Ponieważ nie ma konieczności przestoju, zabieg ten jest idealny dla mężczyzn z napiętym grafikiem.

#4 - Inni mężczyźni kochają CoolSculpting

Jeśli zdecydujesz się na CoolSculpting, będziesz w dobrym towarzystwie znanych nazwisk, takich jak zawodowy golfista Ian Poulter i olimpijski łyżwiarz figurowy Johnny Weir. Poulter nawet sporty jego własne CoolSculpting koszulkę polo, więc wiesz, że jesteś w dobrym towarzystwie podczas poddawania się leczeniu.

#5 - Martwisz się o Moobs?

To może nie być coś, że mężczyźni często mówią o, ale może dobrze myśleć o tym. Moobs lub man boobs może być ogromnym problemem dla niektórych mężczyzn, a wielu z nich uważa, że bez względu na to, ile ćwiczą, nie mogą po prostu wydawać się przesunąć nadmiar tłuszczu wokół klatki piersiowej. CoolSculpting może pomóc zmniejszyć wygląd moobs i może pomóc mężczyznom odzyskać ich pewność siebie.

#6 - Możesz zobaczyć prawdziwe rezultaty

Jaki byłby sens poddawania się zabiegowi kosmetycznemu, jeśli nie widzisz żadnych rezultatów? Wspaniałą rzeczą w CoolSculpting jest to, że istnieje wiele osób, które już przeszły zabieg i może świadczyć o fantastycznych wyników, które można osiągnąć. Może być konieczne więcej niż jeden zabieg, aby uzyskać wynik końcowy, którego szukasz, ale powinieneś być w stanie zobaczyć do 25-40% redukcji tłuszczu w obszarze docelowym.

#7 - poczuj się świetnie we własnej skórze

Chcemy, aby nasi klienci wychodzący z naszej kliniki kosmetycznej w Surrey czuli się świetnie z rezultatami swoich zabiegów i wiemy, że jest to możliwe dzięki procedurze CoolSculpting. Zaledwie kilka sesji może pomóc Ci zobaczyć transformujące rezultaty, którymi możesz być podekscytowany!

Choć to tylko kilka powodów, dla których mężczyźni wybierają CoolSculpting, dlaczego nie porozmawiać z namiabout dlaczego chciałabyś wybrać ten zabieg dla siebie?

O serwisie

Dermatologia estetyczna jest obecnie bardzo rozwinięta gałęzią medycyny. Dzięki różnorodnym zabiegom możemy korygować zmarszczki, blizny, pozbywać się rozstępów czy modelować owal twarzy. Poznaj z nami najpopularniejsze zabiegi medycyny estetycznej i ciesz się wymarzonym ciałem. 

Zespół Dermatolog Ranking

Galeria