Czy mężczyźni mogą skorzystac z coolSculpting?

Gdzie CoolSculpting® Treatment może zmniejszyć ilość tłuszczu na moim ciele?

CoolSculpting® można stosować w 9 różnych obszarach: brzuch, boki, wałek bananowy, uda, tłuszcz biustonoszowy, ramiona, plecy, część podbródkową (pod brodą) i podżuchwową (poniżej linii szczęki). Dr Joel Schlessinger mówi, że często zdarza się, że jego pacjenci są tak zadowoleni ze swoich wyników w jednym obszarze, że wracają po więcej. Teraz to jest COOL!

Nie podoba mi się mój podwójny podbródek. Czy kuracja CoolSculpting® może mi pomóc ją stracić?

Mamy kilka fajnych wiadomości! Teraz jest jeszcze więcej korzyści z leczenia podbródka CoolSculpting®. Możesz nie tylko zmniejszyć ilość tłuszczu pod brodą, ale także poprawić wygląd luźnej tkanki w leczonym obszarze podbródka. Dzięki zabiegowi CoolSculpting® możesz stracić do 20%-25% tkanki tłuszczowej w leczonym obszarze.

Co dzieje się ze skórą, nerwami i mięśniami w pobliżu leczonego obszaru?

CoolSculpting® wykorzystuje unikalną technologię zwaną kriolipolizą. Technologia ta umożliwia precyzyjne chłodzenie i zapewnia bezpieczeństwo, ponieważ oddziałuje jedynie na komórki tłuszczowe, oszczędzając jednocześnie skórę, nerwy i mięśnie. Dr Joel Schlessinger wyjaśnia, że komórki tłuszczowe w naszym organizmie zamarzają w cieplejszej temperaturze niż reszta naszego ciała. Pozwala to na ukierunkowane zamrażanie komórek tłuszczowych i uzyskanie optymalnych rezultatów.

Czy przetworzony tłuszcz przepadł na dobre?

Technologia CoolSculpting® jest naprawdę czymś niesamowitym, ponieważ gdy leczone komórki tłuszczowe znikną, znikną na dobre. Należy jednak pamiętać, że CoolSculpting® nie jest zabiegiem odchudzającym, lecz redukującym tkankę tłuszczową. Procedura CoolSculpting® redukuje liczbę komórek tłuszczowych w leczonym obszarze, a pozostałe komórki tłuszczowe mogą nadal funkcjonować w normalny sposób, w zależności od przyrostu lub utraty wagi, mogą być większe lub mniejsze.

O serwisie

Dermatologia estetyczna jest obecnie bardzo rozwinięta gałęzią medycyny. Dzięki różnorodnym zabiegom możemy korygować zmarszczki, blizny, pozbywać się rozstępów czy modelować owal twarzy. Poznaj z nami najpopularniejsze zabiegi medycyny estetycznej i ciesz się wymarzonym ciałem. 

Zespół Dermatolog Ranking

Galeria