Czy CoolSculpting jest dla Ciebie odpowiedni i czy działa?

Krótka odpowiedź brzmi, że naprawdę nie ma substytutu dla zdrowej diety i ćwiczeń prowadzących do utraty wagi, więc jeśli masz dużo wagi do zrzucenia nasz program Medi-Weight Weight Loss może być najlepszym sposobem, aby rozpocząć podróż do figury, którą chcesz.

Ale dla osób, które mają mniej niż dwa lub trzy kamienie do stracenia, a chcą celować w uporczywe obszary tłuszczu (wiele osób najmniej ulubione części ciała są ich "uchwyty miłości", "skrzydła bingo" lub "tłuszczu z pleców"), CoolSculpting jest idealnym zabiegiem do zmniejszenia niechcianego tłuszczu, który powoduje te irytujące grudki i wybrzuszenia.

CZY COOLSCULPTING DZIAŁA

CoolSculpting redukuje te uporczywe obszary niechcianego tłuszczu poprzez zamrażanie komórek. Jest to proces zwany kriolipolizą, w którym zimno niszczy tłuszcz, a następnie jest on wypłukiwany z organizmu przez naturalne procesy eliminacji zachodzące w układzie limfatycznym. Kiedy te komórki tłuszczowe znikną, zazwyczaj nie wracają.

Nie niszczy wszystkich komórek tłuszczowych - zwykle około 20-25 procent komórek tłuszczowych w leczonym obszarze. Nie wpłynie to na żaden inny obszar Twojego ciała, tylko na obszar poddany zabiegowi. Komórki tłuszczowe w innych miejscach ciała nie będą się przemieszczać, więc nie mogą po prostu przenieść się i zastąpić komórki, które CoolSculpting pozbył.

Istnieje ponad 50 badań naukowych i prac potwierdzających skuteczność zabiegu kriolipolizy, więc możesz być pewien, że to działa.

CZYM RÓŻNI SIĘ ZABIEG COOLSCULPTING OD ODCHUDZANIA?

Kiedy tracisz na wadze, komórki tłuszczowe na całym ciele kurczą się pod względem wielkości. Ale one nie znikają. Te komórki tłuszczowe nadal tam są, ale mniejsze. Jeśli ponownie przytyjesz, powiększą się. Większość ludzi nie wytwarza większej ilości komórek tłuszczowych po okresie dojrzewania, ale jeśli przybierzesz dużo na wadze, możliwe jest, że Twój organizm wytworzy nowe komórki tłuszczowe.

Ponieważ CoolSculpting faktycznie niszczy komórki tłuszczowe, umożliwiając Twojemu organizmowi ich eliminację, jest to świetny sposób na trwałe usunięcie tłuszczu z miejsc, których sama dieta i ćwiczenia nie są w stanie dotknąć.

CZY MOGĘ PODDAĆ SIĘ ZABIEGOWI COOLSCULPTING NAWET JEŚLI NADAL MUSZĘ SCHUDNĄĆ?

CoolSculpting jest idealnym rozwiązaniem, jeśli zrzuciłeś już trochę kilogramów, ale potrzebujesz pomocy, aby pozbyć się ostatnich uporczywych obszarów, lub jeśli brakuje Ci 2-3 kamieni do idealnej wagi. Zabieg ten może znacznie zwiększyć Twoją motywację do odchudzania, ponieważ zobaczysz, jak te uporczywe grudki i nierówności rozpływają się w powietrzu!

JAK DŁUGO TO TRWA?

Jesteśmy naprawdę podekscytowani, ponieważ jesteśmy jedną z pierwszych klinik w Wielkiej Brytanii i Europie, która stosuje CoolAdvantage firmy Zeltiq Aesthetics, zakupionej niedawno przez Allergan. Ten nowy, innowacyjny sposób przeprowadzania zabiegu zamrażania tłuszczu oznacza, że czas trwania zabiegu wynosi obecnie zaledwie 35 minut. Oprócz tego, że zabieg jest szybszy, jest jeszcze bardziej komfortowy i zapewnia bardziej efektywne rezultaty.

Co więcej, nie ma przestojów ani okresu rekonwalescencji. W przeciwieństwie do zabiegów chirurgicznych, opieka po zabiegu jest równie prosta jak sam zabieg. Bezpośrednio po zabiegu może pojawić się lekkie zaczerwienienie, drętwienie lub mrowienie, które jednak całkowicie minie, podobnie jak obrzęk, w ciągu pierwszych kilku tygodni po zabiegu.

Różnicę zaczniesz zauważać już po trzech tygodniach od zabiegu, kiedy Twój organizm zacznie eliminować komórki tłuszczowe, a po trzech miesiącach rezultaty będą najbardziej widoczne.

CZY COOLSCULPTING JEST NAPRAWDĘ BEZPIECZNY I BEZBOLESNY?

CoolSculpting jest zabiegiem zatwierdzonym przez FDA, całkowicie bezpiecznym i komfortowym - podczas zabiegu nie będziesz potrzebować żadnych leków przeciwbólowych. CoolSculpting wykorzystuje również technologię Freeze Detect™, która wykrywa wszelkie zmiany na skórze podczas sesji zabiegowej i w razie potrzeby automatycznie ją przerywa, zapobiegając oparzeniom i uszkodzeniom skóry. Nasi kosmetolodzy są doskonale wyszkoleni i używają kombinacji różnych aplikatorów w zależności od obszaru ciała poddawanego zabiegowi, aby zapewnić Ci komfort i najlepsze możliwe rezultaty.

Przed każdym zabiegiem odbędziesz kompleksową, bezpłatną konsultację, aby upewnić się, że jest on dla Ciebie odpowiedni.

O serwisie

Dermatologia estetyczna jest obecnie bardzo rozwinięta gałęzią medycyny. Dzięki różnorodnym zabiegom możemy korygować zmarszczki, blizny, pozbywać się rozstępów czy modelować owal twarzy. Poznaj z nami najpopularniejsze zabiegi medycyny estetycznej i ciesz się wymarzonym ciałem. 

Zespół Dermatolog Ranking

Galeria