Dlaczego CoolSculpting to doskonała alternatywa dla chirurgii odchudzającej

Jeśli próbujesz schudnąć lub jesteś już prawie u kresu swojej podróży odchudzającej i po prostu chcesz pozbyć się tych uporczywych kieszeni tłuszczu, to CoolSculpting (lub zamrażanie tłuszczu) jest prawdopodobnie rozwiązaniem dla Ciebie jako alternatywa dla chirurgii odchudzającej! Korzyści, jakie oferuje CoolSculpting sprawiają, że jest to najlepsza technika eliminacji miejscowych nierówności i wybrzuszeń - zwłaszcza dzięki nowej technologii CoolAdvantage.

Wiosna już za pasem, lato w drodze, a także rozpoczynający się sezon ślubny - czy jest lepszy moment na zajęcie się tym problemem niż teraz? W ten sposób będziesz gotowa na plażę lub na swój wyjątkowy dzień! Co zatem sprawia, że CoolSculpting jest doskonałą alternatywą dla chirurgii odchudzającej? Dlaczego warto się na niego zdecydować zamiast iść pod nóż?

Co to jest CoolSculpting?

Przede wszystkim ważne jest, aby wiedzieć, czym jest ta technologia i jak działa. CoolSculpting to niechirurgiczna technologia firmy Zeltiq, która posiada również akredytację FDA.

Wykorzystuje ona proces zwany kriolipolizą, polegający na zastosowaniu ukierunkowanego zimna do małych obszarów tłuszczu, które mają zostać usunięte. Temperatura ta zamraża i uszkadza komórki tłuszczowe oraz powoduje ich wydalenie przez układ limfatyczny.

Bez względu na to, czy te kieszenie tłuszczu znajdują się na przykład na brzuchu, plecach, ramionach czy udach, CoolSculpting spełni swoje zadanie!

A dzięki CoolAdvantage, nowej i rewolucyjnej technice, uzyskasz niesamowite rezultaty - Health & Aesthetics to jedna z pierwszych klinik w Wielkiej Brytanii i Europie oferujących CoolAdvantage i pierwsza w Surrey i Hampshire! Przeprowadziliśmy zabiegi na kilkuset klientach i dysponujemy ogromną wiedzą i doświadczeniem, jeśli chodzi o zapewnianie pożądanych rezultatów.

Więcej o CoolSculpting można przeczytać tutaj.

Dlaczego warto wybrać CoolSculpting zamiast chirurgii odchudzającej?

Wybór CoolSculpting wiąże się z wieloma korzyściami. Zabieg jest szybki, trwa około 35 minut.

W porównaniu z chirurgią, nie musisz być znieczulony, nie będziesz miał przestojów (więc możesz kontynuować swoje życie jak zwykle), nie ma igieł i specjalnych diet do naśladowania. Co więcej, jesteś doskonałym kandydatem do zabiegu, jeśli jesteś w granicach dwóch do trzech kamieni od idealnej wagi - oznacza to, że nie musisz osiągnąć swojego celu, aby zobaczyć, jak te złogi tłuszczu znikają!

Przekonasz się, że w przypadku CoolSculpting opieka po zabiegu jest równie łatwa, jak sam zabieg. W przeciwieństwie do zabiegów chirurgicznych, takich jak liposukcja, plastyka żołądka, plastyka brzucha, a nawet lipoliza laserowa, CoolSculpting nie wymaga czasu rekonwalescencji. Mogą pojawić się zaczerwienienia, siniaki, mrowienie lub drętwienie, ale są to objawy tymczasowe i całkowicie ustępują.

Jeśli chodzi o rezultaty, zaczniesz zauważać różnice już po trzech tygodniach od zabiegu, a najbardziej dramatyczne rezultaty będą widoczne po trzech miesiącach. Możesz spodziewać się redukcji tkanki tłuszczowej o 25 do 40%.

CoolSculpting jest fantastyczną alternatywą dla chirurgii i może dać Ci rezultaty, których szukasz bez konieczności poddawania się operacji.

O serwisie

Dermatologia estetyczna jest obecnie bardzo rozwinięta gałęzią medycyny. Dzięki różnorodnym zabiegom możemy korygować zmarszczki, blizny, pozbywać się rozstępów czy modelować owal twarzy. Poznaj z nami najpopularniejsze zabiegi medycyny estetycznej i ciesz się wymarzonym ciałem. 

Zespół Dermatolog Ranking

Galeria